37 Verplaatsing van landmeters: met ingang van i Februari 1921: H. G. van Doorn van Heerenveen naar den Bosch; G. S. J. van den Berg van Amsterdam naar Eindhoven; M. A. Glerum van Amsterdam naar Maastricht; met ingang van 1 Mei 1921; A. K. Nunnink van Zutphen naar den Haag; H. R. Pij ls van Roermond naar den Haag; G. W. van Dijk van Leeuwarden naar Haarlem; T. A. Jonker van den Haag naar Roermond; A. Olie van den Haag naar Roermond; G. J. Burger van Haarlem naar Heerenveen. Met'ingang van 1 Februari 1921 is, wegens zijne benoeming tot tijdelijk hoofdcommies ter secretarie van het Hoogheemraad schap Noordhollands Noorderkwartier, op zijn verzoek eervol ont slag verleend aan den boekhouder van het Kadaster A. Sietsma te Leeuwarden. Verplaatsing van boekhouders: m. i. van 1 Februari 1921: J. H. Fricke van Sneek naar Leeuwarden; m. i. van 1 Mei 1921 S. Mink van Eindhoven naar Sneek; G. Buiten van Sneek naar Eindhoven. De teekenaar van het Kadaster G. Buiten is met ingang van 1 Februari 1921 benoemd tot boekhouder van het Kadaster en tijdelijk als zoodanig werkzaam gesteld te Sneek. De voor het boekhoudersexamen geslaagde teekenaar van het Kadaster J. Bouwer te Arnhem is m. i. v. 1 Januari 1921 tijde lijk werkzaam gesteld aan de bewaring 's-Gravenhage. Het examen voor teekenaar van het Kadaster zal in Februari aanvangen. De teekenaar van het Kadaster G. Dekker te Tiel is m. i. v. 1 Januari 1921 tijdelijk werkzaam gesteld te Amersfoart. De benoeming tot controleur der grondbelasting te Groningen

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1921 | | pagina 41