Amsterdam, tevens VoorzitterA. Kleijn, bewaarder van de hypotheken en het kadaster, te Goes; H. Iwema, landmeter van het kadaster, te Leiden; C. Berkouwer, hoofd der Groen van Prinstererschool te 's-GravenhageH. Tinkelenberg, hoofdcom mies aan het Departement van Financiën, tevens Secretaris. De bewaarder der hypotheken en van het kadaster H. P. de Haan te Amersfoort, vroeger ingenieur-verificateur van het kadaster te Leeuwarden, daarvoor landmeter van het kadaster te Arnhem is den 26 September 1920 overleden. De landmeter van het kadaster D. Balfoort te 's-Gravenhage is den 24 Januari 1921 overleden. Met ingang van 1 Maart 1921 zijn de landmeters M. F. Fer- iverdaen A. Timmerman verplaatst van Zutphen naar Almeloo; met ingang van 1 April 1921 werd de landmeter E. Prinsen verplaatst naar Rotterdam en met ingang van 1 Mei 1921 de landmeter S. Eisenga van Sneek naar's-Gravenhage, de land meter W. J. M. Koole van den Haag naar Breda en de land meter J. F. Greve van den Haag naar Sneek. Met ingang van 7 Februari 1921 is de teekenaar J. J. F. Mag del ij ns te Maastricht tijdelijk werkzaam gesteld bij de kadastrale boekhouding te Rotterdam. De teekenaar van het kadaster F. H. J. de Vries te Leeuwar den is den 25 Febr. 1921 overleden. Aan den teekenaar van het kadaster A. Kramer te Utrecht is op zijn verzoek eervol ontslag verleend met ingang van 1 Maart 1921. Met ingang van 1 Maart 1921 werd de teekenaar Th. J. Bes- ling verplaatst van Zutphen naar Almeloo en de teekenaar H. Wolthuis van Zierikzee naar Goes. Met ingang van 1 Februari 1921 zijn benoemd tot meet- arbeiders in vasten dienst L. J. Sleyser te Leiden en B. Melis en C. den Boer te Rotterdam. 6o

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1921 | | pagina 64