125 grond loopende deelen van voormeld voetpad, door den eigenaar ten ge noegen van dat Bestuurshoofd in goeden staat worden onderhouden, bij niet-voldoening aan welk beding die Plaatselijke Bestuurder bevoegd zal zijn op kosten van den eigenaar in dat onderhoud te doen voorzien; b. dat aan het Hoofd van plaatselijk bestuur en de van zijnentwege gezonden personen steeds vrije toegang over het perceel naar de boven bedoelde sloot worde verleend om voor behoorlijke naleving van het sub a ter zake aanbevolen beding te kunnen zorgen; dat het aangevraagd stuk grond bestemd wordt voor de oprichting van een rijstpelmolen (tibl. No. 3629); dat de ligging en de gesteldheid van den grond in aanmerking genomen eene koopsom van 0.10 per vierkante meter ons niet te laag voorkomt, zijnde het maximum, volgens het vigeerend tarief van koopsommen, voor Gouvernementsgrond in de genoemde afdeeling, als de onderwerpelijke gelegen buiten de afdeelingshoofdplaats en niet langs heerendienstwegen; En hebben wij hiervan proces-verbaal opgemaakt om te dienen waar zulks behoort. l) Het hoofd en de oudsten van de desa Prawirodimedjo. Kertodimedjo. Kromosentono. De Commissie van onderzzoekl P. Regeer. Raden Sastrowinangoen. UITTREKSEL uit het Register der Besluiten van den Gouverneur-Generaal van Nederlandsch Indië. Buitenzorg, den 25en April 1921. Gelezen: I. het verzoekschrift, gedagteekend Soerabaia 7 Juni 1920 van G. Th. O. Mager. II. het schrijven van den Directeur van Binnenlandsch Bestuur van 17 Februari 1921, No. 1880/A; Is goedgevonden en verstaan: Aan den verzoeker te kennen te geven, dat de Regeering genegen is Overgenomen uit Polak.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1922 | | pagina 125