159 die door Prof. Odé zal worden geboetseerd en in eene der zalen der Technische Hoogeschool zal worden geplaatst. Op gemoedelijke, vaak geestige wijze dankte de jubilaris voor de ondervonden betuigingen van ingenomenheid, waarna receptie werd gehouden. Tot haar spijt was de Vereeniging voor Kadaster en Land meetkunde door de huldigingscommissie niet op de hoogte ge bracht van haar plannen. Toen deze haar echter te elfder ure officieus ter oore kwamen, deed zij den jubilaris, wiens steun bij haar streven naar eene betere opleiding der landmeters van het kadaster zij nog steeds indachtig is, een bloemenhulde toe komen en zich ter receptie vertegenwoordigen door haar Voorzitter. INGEKOMEN BOEKWERKEN. a. Verslag van de Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing aangaande hare werkzaamheden over het jaar 1921. 's-Gravenhage 1922. b. Programma van het Onderwijs aan de Landbouw- hoogeschool te Wageningen voor 1922/23. c. Société Beige de Géomètres. Exercice 1922. Bulletin trimestriel 2e Trimestrè). In dank ontvangen van den heer H. van Hoecke, Beëedigde Landmeter-Schatter te Melle, Trésorier de la Comité Central de la Société Beige de Géomètres. d. Fédération des.Géomètres du Cadastre de Belgique. Congres National du Cadastre. Rapports et Communi cations. Gand, 1913. BERICHTEN. Bij Kon. besluit van 24 Augustus 1922, ti°. 38, zijn benoemd tot: Ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw: E. J. A. Weygers, inspecteur van het kadaster te 's-Gravenhage; Officier in de Orde van Oranje-Nassau C. J. Colpa, ingenieur verificateur van het Kadaster te Groningen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J. C, J. Pels Rijcken, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Groningen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1922 | | pagina 159