166 De teekenaar van het kadaster F. H. Knoups te Deventer slaagde den 27 October j.l. te Wageningen voor het examen van gediplomeerd en beëedigd landmeter. Bij beschikking van 24 October 1922, N°. 104, Afd. Hyp. en Kad., is het onder punt c. van artikel 3 van het Kon. besluit van 8 Augustus 1902 (Staatsblad N°. 486) bedoelde tijdvak bepaald op zes maanden. BERICHTEN. Met ingang van 1 Januari 1923 is aan J. Woltersom, Be waarder der Hypotheken en van het Kadaster te Arnhem, op zijn verzoek eervol ontslag als zoodanig verleend, onder dank betuiging voor de aan den Lande bewezen diensten. Met ingang van 1 Januari 1923 is aan de landmeters R. A. M. Vermeulen te Rotterdam, J. C. Thonus te Leiden, W. Vruggink te Breda, J. G. Pompe te Zutphen en J. W. A. Zeiler te Nijmegen op hun verzoek eer vol ontslag als zoodanig verleend. Met ingang van 1 Jannari 1923 is de landmeter H. J. Klompe verplaatst van Leeuwarden naar Nijmegen, en met ingang van 1 Mei 1923 zijn verplaatst de landmeters W. Mooij van Hoorn naar Nijmegen en H. J. Brand van Almeloo naar Zutphen. Aan de teekenaar Mej. G. Koorn te Amsterdam is op haar verzoek, met ingang van 9 October 1922 en aan den teekenaar J. W. F. J. van Hagens te 's-Gravenhage op zijn verzoek met ingang van 1 Januari 1923 eervol ontslag als zoodanig verleend. Noot van den Redacteur. Tengevolge van de hooge drukkosten waren wij genoodzaakt den omvang dezer aflevering zeer te beperken; verschillende op plaatsing wachtende bijdragen hopen wij zoo spoedig mogelijk in de eerstvolgende afleveringen van den nieuwen jaargang op te kunnen nemen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1922 | | pagina 166