ig8 Meetkundige beschrijving van het koninkrijk der Nederlanden, uitgegeven op last van het Ministerie van Oorlog door het Topographisch Bureau, 1861 Catalogus der bibliotheek van de Vereeniging voor K. en L. Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde, I4e jaargang, ie aflevering. Jaargangen XV tot en met XXXVIII compleet, oningenaaid. Huishoudelijk Orgaan van de Vereeniging voor K. en L. Nr. i tot en met Nr. 40 (Nr. 36 ontbreekt). Correspondentieblad van de Centrale van Hoogere Rijksambtenaren, Nr. I tot en met 4g (Nrs 6, 25, 32 en 34 ontbreken). I. Boer Hzn. De kosten van den bijhoudingsdienst van den kadastralen belastinggrondslag der gebouwde eigendommen. I. Boer Hzn. De uitvoering der ontworpen wet op de Grondbelasting in verband met het Kadaster. Eenige beschouwingen naar aanleiding van het ontwerp van wet op de Grondbelasting. (Aan de leden der Tweede Kamer der Staten-Generaal, Mei igig). Jaargang 1 t/m 6 en 7 t/m 12 van „De rechtstoestand der burgerlijke ambtenaren", (gebonden in 2 deelen). Gegadigden kunnen zich wenden tot Mevrouw de Wed Ver hoeven-Sluiter, Barentszstraat 64, 's Gravenhage. NOOT VAN DEN REDACTEUR. De onder den druk der huidige omstandigheden geboden be perking vorderde tot ons leedwezen weder samenvoeging van de afleveringen 5 en 6 van ons tijdschrift. Tengevolge van het bereiken van den 70-jarigen leeftijd treed ik met ingang van 1 Januari ig24 uit den kadastralen dienst en leg dan tevens mijne functies neer als redacteur van- ons tijd schrift en bibliothecaris onzer Vereeniging; den velen, zoowel in het buitenland als binnen onze grenzen hier en overzee die mij zoo dikwijls welwillend te gemoet zijn getreden, betuig ik hier nog gaarne mijnen hartelijken dank. Alle voor de redactie van ons tijdschrift of voor de bibliotheek onzer «Vereeniging» bestemde stukken gelieve men met ingang van 1 Januari ig24 te zenden aan mijn opvolger, den heerj. M. H. Heines, Landmeter van het Kadaster, Koningsweg 4g, te 's- H ertogenbosch. T. Polêe.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1923 | | pagina 198