BERICHTEN. Met ingang van i Mei 1923 zijn verplaatst de landmeters: M. F. Ferwerda van Almeloo naar Zutphen, W. J. M. Koole van Eindhoven naar Breda, G. S. J. van den Berg van Breda naai Amsterdam, G. J. Burger van Heerenveen naar Breda en H. J. Arnold van Zierikzee naar Eindhoven. De verplaatsing van den landmeter H. J. Brand van Almeloo naar Zutphen in ingegaan op 1 Februari 1923. Met ingang van 15 tebruari 1923 zijn verplaatst van Wage- ningen naar de achter hunne namen vermelde plaatsen de adspirant- landmeters P. J. van Eendenburg ('s-Gravenhage), H. Meindersma (Leiden), J. F. Ilsen (Zwolle), W. Nikkels (Haarlem), W. van Riessen ('s Hertogenbosch), D. G. Sanders (Rotterdam), E. II. W. Visser (Winschoten), A J. H. Meertens (Goes), J. Gonlag (Almeloo) en C. G. Daleboudt (Deventer). Zij zijn werkzaam gesteld bij den gewonen velddienst. De teekenaar M. Goudsmit te Amsterdam is op 25 November j.l. overleden. Aan den teekenaar H. H. J. Bingen te Eindhoven is op zijn verzoek met ingang van 1 Maart 1923 eervol ontslag verleend. Met ingang van 1 Mei 1923 zijn verplaatst de teekenaars: P. Bussink van Deventer naar 's Gravenhage, M. Smidt van Zwolle naar Deventer, Mej. J. M. Lindeman van Zwolle (tijdelijk) naar Amsterdam, W. Wolters van Appingedam naar Groningen, M. J. Glerum van 's-Gravenhage naar Roermond, S. van der Werf van Leeuwarden naar Maastricht en Mej. C. J. A. Verstelle van Breda naar Eindhoven. Met ingang van 1 Mei 1923 zijn benoemd tot teekenaar der domeinen en werkzaam gesteld op de achter hunne namen ver melde plaatsen de teekenaars van het kadaster: P. J. Drewes (Nijmegen), J. J. Heins (Leeuwarden) en C. Merison (Arnhem). 32

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1923 | | pagina 32