156 Jsa geslaagd te zijn voor het examen van landmeter, te Wage- ningen, is met ingang van i Juli 1924 M. H. Geerts benoemd tot aspirant-landmeter van het Kadaster en werkzaam gesteld te Zwolle. Met ingang van 1 Mei 1924 zijn verplaatst: De teekenaars van het Kadaster H. Boom van 's-Hertogenbosch naar Zutphen, en J. M. van der Hell van Goes naar 's-Her- togenbosch. Met ingang van 1 Juli zijn verplaatst te teekenaars van het Kadaster A. Groene veld de Kater van Zierikzee naar Amsterdam, J. Vrind van Leeuwarden naar Arnhem, W. Koopmans van Amsterdam naar Utrecht, G. G. Steemers van Zutphen naar Arnhem, en Mej. M. C. C. de Wilde van Middelburg naar 's-Hertogenbosch. Met ingang van 1 Juli 1924 zijn benoemd tot teekenaar van het Kadaster en werkzaam gesteld op de standplaatsen achter hun naam vermeld: J. Denekamp te Zutphen en M. Oranje te Zierikzee. Bij K. B. is, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend aan V. J. de Kruijff, controleur der grondbelasting te Haarlem. Bij K. B. van 1 Mei is benoemd tot bewaarder van de hypo theken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Leeuwarden P. H. J. Schuyleman, inspecteur der registratie en domeinen. Tot leden der commissie van het in Augustus 1924 te 's-Gra- venhage te houden examen voor landmeter van het Kadaster zijn benoemd: J. W. den Hartogh, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Amsterdam, tevens voorzitter, L. J. Roborgh, ingenieur verificateur van het Kadaster te 's-Gravenhage en L. Bakker, landmeter van het Kadaster te Arnhem, tevens secretaris. Landmeterscursus aan de Landbouw HoogeschoolteWageningen. Geslaagd voor het examen na de eerste studieperiode: J. W. de Bruyn, en J. W. G. Meerstadt, candidaat-landmeters te Wageningen. De algei7ieene vergadering der Ver. v. K. en L. zal plaats hebben op 6 September a.s. te Utrecht.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1924 | | pagina 158