3° Bij K. B. van 19 Nov. 1923, n°. 46 is aan P. J. Hogenhuis te Utrecht op zijn verzoek met ingang van 1 Jan. 1924 eervol ontslag verleend, als ingenieur-verificateur van het Kadaster èn als lid van de Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing, met dankbetuiging voor de door hem in beide functiën aan den Lande bewezen diensten; is aan H. J. Btlning te Haarlem, T. A. Polêe en J. Mulder te Arnhem, H. J. Molema te Leiden en J. H. Loewer te 's-Gravenhage, op hun verzoek met ingang van 1 Jan. 1924 eervol ontslag verleend als landmeter van het Kadaster, met dankbetuiging voor de door hen aan den Lande bewezen diensten; is aan J. J. Blom te Leiden, J. van der Rest te Arnhem, A. J. Welling te 's-Gravenhage, G. J. Hietink te Arnhem, D. J. van Gelder te Zwolle, J. K. Crucq te Arnhem, P. C. Bekink te Nijmegen, allen landmeter van het Kadaster, W. A. van Maaren te Leiden en D. Huyskens te's-Hertogen- bosch, beiden boekhouder van het Kadaster, op hun verzoek met ingang van 1 Jan. 1924 eervol ontslag verleend als zoodanig; is aan M. W. Hildernisse te Middelburg met ingang van 1 Jan. 1924 eervol ontslag verleend als landmeter van het Kadaster; is H. J. Molema, landmeter van het Kadaster te Leiden, be noemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau is J. W. den Hartogh, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Amsterdam, benoemd tot lid van de Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing. Met ingang van 1 Dec. 1923, is Mej. M. J. Hüne te Arnhem, benoemd tot adspirant-landmeter van het Kadaster, en aldaar werkzaam gesteld. De Landmeter van het Kadaster C. D. Wolters is ontheven van zijne detacheering bij de Rijkscommissie voor Graadmeting en Waterpassing, en met ingang van 1 Dec. 1923 tijdelijk werk zaam gesteld te 's-Gravenhage. Bij K. B. van 21 Dec. 1923, n°. 24 is aan I Boer Hzn. te Arnhem, op zijn verzoek met ingang van 1 Jan. 1924, eervol ontslag verleend als ingenieur-verificateur van het Kadaster, met

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1924 | | pagina 32