dankbetuiging voor de belangrijke diensten door hem aan den Lande bewezen zijn benoemd tot ingenieur-verificateur van het Kadaster a. met ingang van i Jan. 1924 te Utrecht, J. F. A. van Riessen, land meter van het Kadaster te Arnhem, b. met ingang van 1 Maart 1924 te Dordrecht, J. H. J. Houben, landmeter van het Kadaster te Amsterdam. Aan den teekenaar van het Kadaster H. Vos te Utrecht, is op zijn verzoek met ingang van 1 Januari 1924, eervol ontslag verleend. Met ingang van 1 Jan. 1924 is de teekenaar van het Kadaster J. A. W. van der Kroef te 's-Hertogenbosch benoemd tot adjunct commies, en werkzaam gesteld bij de kadastrale boekhouding aan de bewaring aldaar. Na geslaagd te zijn voor het examen van landmeter te Wage- ningen, is met ingang van 1 Jan. 1924, A. W. Goetmakers te Wageningen benoemd tot adspirant-landmeter van het Kadaster, en werkzaam gesteld te Assen. De boekhouder van het Kadaster W. F. de Bruyn, is met ingang van 1 Jan. 1924 verplaatst van Heerenveen naar Alkmaar. De ingenieur-verificateur van het Kadaster A. N. Hamelberg, is met ingang van 1 Jan. 1924, op zijn verzoek verplaatst van Dordrecht naar Arnhem. Verplaatsing van landmeters van het Kadaster. a. Met ingang van 1 Jan. 1924: W. R. Smits van Leeuwarden naar Arnhem, C. J. J. de Mazure van Gorinchem naar Alkmaar, J. Best van s-Hertogen bosch naar Leiden, J. A. M. aan den Dyk van Utrecht naar Gorinchem b. met ingang van 1 Febr. 1924: H. J. Boddé van Assen naar Arnhem, J. G. Cornelissen van 3i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1924 | | pagina 33