Alkmaar naar Arnhem, J. N. Ploegsma van Hoorn naar Middel burg, A. 1 heil van Gorinchem naar Arnhem, G. K. Vos van Brielle naar Leiden, A. Tepper van Heerenveen naar Zwolle, A. A. H. Heezemans van Winschoten naar Breda, J. Joh. Gorter van Brielle naar Heerenveen, J. W. Degenhart van Amsterdam naar 's-Hertogenbosch, W. Joosten van's-Gravenhage naar Brielle, H. Hardorff van Utrecht naar Hoorn, G. Kikkert van Roermond naar Gorinchem c. Met ingang van i April 1924: T. D. Kiers van Dordrecht naar Utrecht. Aan de teekenaars van het Kadaster H. Pot te Alkmaar en F. H. Knoups te Deventer is met ingang van 1 Jan. 1924, respectievelijk 2 jaren en één jaar verlof tot afwezigheid verleend, buiten bezwaar van 's Rijks Schatkist. De teekenaar van het Kadaster M. J. Glerum, is met ingang van 1 Febr. 1924, verplaatst van Roermond naar Brielle. De teekenaar van het Kadaster C. F. Oosterloo te 's-Hertogen bosch, is met ingang van 1 Febr. 1924 verplaatst naar Brielle en werkzaam gesteld bij de kadastrale boekhouding aan de bewaring aldaar. De hypotheekbewaarder M. A. H oil est e 11e te Sneek is ver plaatst naar Zutphen, ingaande 8 Jan. 1924. Met ingang van 1 Jan. 1924 zijn verplaatst de navolgende adspirant-landmeters van het Kadaster: J. Gonlag van Almelo naar 's-Gravenhage, E. H. W. Visser van Winschoten naar Am sterdam, G. G. C. Kraan van Zierikzee naar Apeldoorn. Het Bestuur der vereeniging «Geodesie» te Wageningen is samengesteld als volgt A. Govers, voorzitter. W. van der Vegt, secretaris. W. Poortman, penningmeester. 32

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1924 | | pagina 34