42 Overwegende dat het Reisbesluit 1916 enkel geldt voor werkelijk gedane reizen en geen toepassing vindt, wanneer geen dienstreizen worden gedaan dat de bepaling van art. 1, 2de lid niet te kort doet aan de bepaling van art. 21, sub eblijkens welke op de declaratiën wegens reis- en verblijfkosten vermeld moet worden, dat de volgens de declaratiën uit gegeven bedragen aan reiskosten, vracht en andere bijkomende kosten niet hooger zijn dan hetgeen ter zake werkelijk is betaald en dat door laatst bedoelde bepaling in geen geval meer mag worden gedeclareerd dan werkelijk is uitgegeven dat dus nooit vergoeding kan worden verleend indien in het geheel niet gereisd is; dat aan alle in het rekest genoemde ambtenaren, op hun verzoek, ver gunning is verleend buiten hun standplaats te wonen; dat de bedoeling van art. 1, 2de lid van meer genoemd Reisbesluit mede is om vast te leggen, dat de, nadeelige gevolgen, voortspruitende uit het niet-wonen van een ambtenaar op zijn standplaats, door hemzelf dienen te worden gedragen; Heeft goedgevonden en verstaan: Adressant mede te deelen, dat geen termen zijn gevonden om terug te komen op de ter zake genomen beslissingen. Afschrift dezer te zenden aan den adressant tot naricht. Bestuursverkiezing bij referendum. Binnen enkele dagen zullen de gewone en buitengewone leden een door den secretaris met het stempel der Vereeniging gewaarmerkt stem biljet ontvangen, benevens een blanco enveloppe. Men wordt verzocht dit stembiljet vóór 12 Februari a.singevuld met den naam van één der op onderstaande lijst voorkomende candidaten en gesloten in de daarbij ver strekte enveloppe, als brief te willen zenden aan den secretaris in een tweede gesloten, door den afzender geteekende en van het woord „stembiljet'''' voorziene enveloppe. Heeft geen der candidaten, zooals te verwachten is, de volstrekte meer derheid der uitgebrachte geldige stemmen op zich vereenigd, dan ont vangen de leden ongeveer een week later, met den uitslag der eerste, voor de tweede vrije stemming weer een enveloppe met stembiljet, dat wordt ingewacht vóór 26 Februari a.s. Blijkt herstemming noodig, dan dienen de daartoe met enveloppe en uitslag der tweede stemming aan de leden toegezonden stembiljetten vóór

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1924 | | pagina 44