eene geslaagde. De bezettingen van instellingen ressorteerend onder Justitie of onder Financiën, de naam- en ancienniteitslijsten, de wetenswaardigheden omtrent vereenigingen en de talrijke ge gevens meer die het boek bevat zijn op overzichtelijke wijze gerang schikt. Het Notariaat vormt de eerste afdeeling, Registratie, enz. de tweede. Bij deze missen wij het overzicht van de tarieven van Hypotheken en Kadaster. Diverse is het opschrift der derde af deeling. De hierin opgenomen lijst der Nederlandsche plaatsnamen in den vroegeren «Almanak» voorkomend is geheel op nieuw bewerkt en geeft thans de verwijzing naar provincie, burgerlijke gemeente, kanton, notariskantoren, registratiekantoor en hypotheekkantoor. Deze afdeeling sluit met geslaagde «Bij dragen, Mengelwerk en Varia». Papier, druk en band strekken de uitgeversfirma van Gorcum Comp. te Assen tot eer. BERICHTEN. Bij K.B. van 16 Mei 1925 N°. 29 is met ingang van 1 Juli 1925 op hun verzoek, eervol ontslag verleend aan: J. W. den Hartogh te Amsterdam, als ingenieur-verificateur van het Kadaster en als lid der Rijkscommissie voor graadmeting en waterpassing, met dankbetuiging voor de door hem in beide functiën aan den lande bewezen diensten C. J. C olpa te Groningen, als ingenieur-verificateur van het Kadaster, met dankbetuiging voor de door hem aan den lande bewezen diensten is benoemd tot lid van de Rijkscommissie voor graadmeting en waterpassing de ingenieur-verificateur van het Kadaster Th. L. Kwisthout te Zutphen. De landmeter van het Kadaster J. W. ten Braak te Winschoten, gekozen tot lid van Gedeputeerde Staten der provincie Groningen, is ontheven van de waarneming zijner betrekking van landmeter van het Kadaster. De landmeter van het Kadaster A. J. H. Meertens te Almelo, is met ingang van 1 Mei 1925 werkzaam gesteld bij de Rijks- I2Ó

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 126