commissie voor graadmeting en waterpassing ter standplaats Delft. Met ingang van genoemden datum is de landmeter van het Kadaster N. D. Haasbroek verplaatst van 's-Her togen bosch naar Almelo. Met ingang van i Juni 1925 zijn verplaatst de landmeters van het Kadaster C. D. Wolters van Zutphen naar Almelo en W. Nikkels van Almelo naar Zutphen. De landmeter van het Kadaster A. J. Guichard te Assen is met ingang van 1 Juni 1925 tijdelijk werkzaam gesteld te Rotterdam. De landmeter der Domeinen H. F. C. Smeulders is met in gang van 1 Juni 1925 verplaatst van 's-Hertogenbosch naar Amsterdam. Aan de Universiteit te Leiden is geslaagd voor het doctoraal examen in de rechten de heer H. Iwema, landmeter van het Kadaster te Leiden. Aan de teekenaars van het Kadaster, mejuffrouw A. G. Gijze laar te Dordrecht, is met ingang van 9 April 1925 eervol ontslag verleend. De teekenaar van het Kadaster, mejuffrouw C. C. M. de Wilde is met ingang van 1 April 1925 verplaatst van Maastricht naar Dordrecht. lot leden der commissie van het te houden examen voor de betrekking van landmeter van het Kadaster zijn benoemd: L. J. Roborgh, ingenieur-verificateur van het Kadaster te s-Gravenhage, tevens voorzitter, L. Bakker, landmeter van het Kadaster te Arnhem en J. M. H. Heines, landmeter van het Kadaster te 's-Hertogenbosch, tevens secretaris. Het examen zal aanvangen op een nader door de commissie te bepalen dag in de maand Juli 1925. Vereeniging Geodesiete Waqeningen. Het Bestuur is thans samengesteld als volgt: J. W. G. Meerstadt, voorzitter, M. H. Warners, secretaris, J. G. Martel, penningmeester. 127

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 127