167 Bij K.B. is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Utrecht: W. van Heijningen Nanninga, thans in gelijke betrekking te Roermond. Bij KB. van 5 Juni 1925 is benoemd tot notaris binnen het arrondissement Utrecht, ter standplaats de gemeente Amersfoort, J. G. Klaassen, candidaat-notaris, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Eindhoven, aan wien bij K.B. met ingang van 8 Juli 1925 op zijn verzoek eervol ontslag verleend is uit laatstgenoemde betrekking. De teekenaar van de Domeinen C. Klotz is met ingang van 1 Juni 1925 verplaatst van 's-Hertogenbosch naar Nijmegen. Geslaagd voor het staatsexamen tot toelating aan de universi teit, diploma B, de heer G. K. Vos, landmeter van het Kadaster te Leiden. Na eene langdurige ziekte is op 26 Juli te 's-Gravenhageoverleden de heer A. van Nijnatten, boekhouder van het Kadaster aldaar. De heer G. W. Kloosterboer, landmeter van het kadaster te Deventer, heeft een boekwerkje samengesteld, getiteld: Schaak- meestersdat levendig geschreven biografieën bevat met portretten van de meesters, daarnevens gespeelde partijen met toelichtingen. Het verscheen bij Van Goor Zonen te Gouda. VERSLAG van den toestand der Vereeniging en van hetgeen door de Vereeniging in verband met art. 1 a der statuten is verricht (art. 16a Huishoudelijk Reglement). Sinds de algemeene vergadering van September 1924. Het aantal gewone leden der Vereeniging bedraagt thans (Juli 1925) 152, het aantal buitengewone leden 50, het aantal abonné's op het Tijdschrift 26. Met voldoening mag geconstateerd worden, dat de verandering der laatste jaren in deze cijfers slechts verband houdt met het aantal in dienst zijnde landmeters. Slechts uittreding uit den kadastralen dienst was aanleiding voor sommige leden om te bedanken. Voor den financieelen toestand der Ver eeniging mogen wij verwijzen naar de in het Huishoudelijk Orgaan opgenomen rekening en verantwoording.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 167