213 ontvangst van K. en L. te Wageningen. De ongewoon groote opkomst en de animo tot aan het einde van den tweeden dag moge hun het bewijs zijn, dat dit door de leden is gewaardeerd. P. J. TER PLEGT. BERICHTEN. Bij resolutie van den Minister van Financiën van 29 Augus tus 1925, Afd. Kadr, n°. 161, houdende wijziging van artikel 47 van net Organisatiebesiuit Registratie en Domeinen 1924, is bepaald dat met ingang van 1 September 1925 de navolgende wijziging in de indeeling der divisiën wordt aangebracht: 1. de divisie Groningen omvat de kantoren van bewaring van de hypotheken en het kadaster te Groningen, Appingedam, Leeuwarden, Sneek en Winschoten. 2. de divisie Assen omvat de kantoren van bewaring van de hypotheken en het kadaster te Assen, Deventer, Heerenveen en Zwolle. 3. het kantoor van bewaring van de hypotheken en het kadaster te Almelo staat voorzooveel alle kadastrale werkzaam heden aan dat kantoor betreft onder afzonderlijke leiding van een ambtenaar wien de werkzaamheden van ingenieur-verificateur van het kadaster zijn opgedragen. Bij resolutie van den Minister van Financiën van 29 Augus tus 1925, Afdn Dir. Bel., Succ. en Pers. en Kadr, n°. 160, is bepaald: dat de bewaarder van de hypotheken en het kadaster H. H. Kreeften berg, te Almelo, bij wijze van proef en met ingang van onderscheidenlijk 1 September en 1 October is belast met de werkzaamheden van resp. ingenieur-verificateur van het kadaster en van controleur der grondbelasting voor den kring van zijn kantoor onder gelijktijdige eervolle ontheffing van de tegen woordige titularissen van die werkzaamheden; dat de landmeters van de districten, behoorende tot het kantoor van bewaring der hypotheken en van het kadaster te Almelo, voor de gemeenten van hun district onder de leiding van den bewaarder van de hypotheken en het kadaster aldaar en inge-

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 213