volge zijn opdracht zelfstandig met de zetters tot uitvoering van de wetten op de grondbelasting werkzaam kunnen zijn; dat wat den dienst der grondbelasting aangaat, het toezicht opgedragen blijft aan den Directeur der directe belastingen, enz. te Zwolle en aan den Inspecteur der grondbelasting. Bij K.B. zijn benoemd toti officier in de orde van Orde Nassau: A. N. Hamelberg, ingenieur-verificateur van het kadaster te Arnhem; ridder in de orde van Oranje Nassau: P. Wagemaker, land meter van het kadaster te 's-Gravenhage, G. L. Brouwer, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Heeren veen is verleend de eeremedaille, verbonden aan de orde van Oranje Nassau, in zilver, aan B. Goedemoed, teekenaar van het kadaster te Leeuwarden. Aan den landmeter van het kadaster J. A. Kramer te Rotter dam is met ingang van i Nov. 1925, drie jaren verlof tot af wezigheid verleend buiten bezwaar van den lande. Geslaagd voor het staatsexamen tot toelating aan de universi teit, diploma B, de heer J. H. Jonas, landmeter van het kadaster te Groningen. Bij K.B. van 2 Oct. 1925 n°. 50, zijn met ingang van 1 Nov. 1925 benoemd tot landmeter van het kadaster en werkzaam ge steld op de standplaatsen achter hunne namen vermeld, de navolgende adspirant-landmeters van het kadaster: F. Schuurman te Leeuwarden, W. A. van der Werff te Alkmaar, K. F. K. Libois te Hertogenbosch, A. Tichelaar te Utrecht, R. ten Oever te Winschoten, K. Doekes te Appinge- dam, Mej. M. J. Hüne te Arnhem, A. Kruidhof te Eindhoven, A. W. Goetmakers te Assen, R. Lunshof te Sneek en A. J. Pasman te Winschoten. Met ingang van 1 Dec. 1925 is verplaatst de adspirant-land- meter van het kadaster M. H. Geerts van Zwolle naar Eindhoven. 214

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 214