Verplaatsing van landmeters van het kadaster Met ingang van i Oct. 1925 G. S. Neuteboom van Arnhem naar Leiden met ingang van 1 Nov. 1925: P. J. ter Plegt van Sneek naar Haarlem, J. D. Dik van Haarlem naar Groningen, A. J. Guichard van Rotterdam naar 's-Gravenhage, G. S. J. van den Berg van Amsterdam naar Dordrecht, G. C. ter Beeke van Amsterdam naar Rotterdam, L. J. Ragut Van Haarlem naar Amsterdam; met ingang van 1 Dec. 1925 J. H. Pieters van Amersfoort naar Arnhem, D. Eefting van Appingedam naar Zutphen, F. A. Nunnink van Rotterdam naar Maastricht, J. Kuijper van Eindhoven naar Amersfoort, A. Olie van Roermond naar Amsterdam, W. Nikkels van Zutphen naar Rotterdam, N. D. Haasbroek van Almelo naar Amsterdam, H. Mandersloot van Amsterdam naar Almelo, W. A. van der Werff van Alkmaar naar Rotterdam; met ingang van 1 Febr. 1926: G. L. J. E. Pollen van Tiel naar Roermond, N. P. Nap van 's-Hertogenbosch naar Amsterdam, P. J. van Eendenburg van Rotterdam naar Tiel, G. J. Brouwer van Roermond naar's-Her togenbosch, F. Harkink van Amsterdam naar Rotterdam en K. F. K. Libois van 's-Hertogenbosch naar Rotterdam. Met ingang van 1 Oct. 1925 is eervol ontslag verleend aan den boekhouder van het kadaster J. van Ouwerkerk te Nijmegen. De teekenaar van het kadaster J. Tollenaar te Middelburg is op 13 Augustus j.l. overleden. Met ingang van 1 October is verplaatst de teekenaar van het kadaster J. F. Gleusteen van Zutphen naar Arnhem; met in gang van 1 November zijn verplaatst de teekenaars van het kadaster J. Pieterson, H. Boom, J. Denekamp en Mej. M. Hofsté, allen van Zutphen naar Arnhem. Bij K. B. is aan den inspecteur der registratie en domeinen bij het departement van financiën D. Voute, hoofd der afdeeling Registratie, Hypotheken en Vermogensbelasting, de persoonlijke titel verleend van hoofdinspecteur der registratie en domeinen bij gemeld departement. 215

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 215