237 L 33a. De Registratie van het Inlandsch Grond bezit. (Overdruk uit het Jaarboek v. d. Topogr. Dienst in Ned.-Indië). 1924) Den schenkers namens de Vereeniging dank! Den leden die werken onzer bibliotheek onder hunne berusting hebben, waarvan de leentermijn (één maand, volgens art. 42 H. R.) is verstreken, wordt beleefd verzocht die terug te zenden. BERICHTEN. De landmeter van het kadaster O. J. Jonas te Leeuwarden is aangewezen voor den, ingevolge art. 29 der Ruilverkavelingswet aan de Plaatselijke Commissie belast met de uitvoering der werk zaamheden voor de ruilverkaveling der Hollumer-Mieden op Ameland, te verleenen bijstand. Deze detacheering ving 1 November j.l. aan. Den landmeter blijft Leeuwarden als standplaats aangewezen. Met ingang van dien datum is te Leeuwarden gedetacheerd onder de leiding van den landmeter van het kadaster O. J. Jonas aldaar, a. de landmeter van het kadaster J. F. Ilsen te Winschoten, ten einde deel te nemen aan de werkzaamheden, verbonden aan de uitvoering der voornoemde ruilverkaveling, b. de teekenaar der domeinen W. J. A. Beyer te Nijmegen, ter assistentie van voornoemde landmeters. Verplaatsing van landmeters van het kadaster. De verplaatsing van A. J. Guichard van Rotterdam naar 's-Gravenhage en van G. C. ter Beeke van Amsterdam naar Rotterdam zal ingaan 1 Dec. 1925 i. p. v. 1 Nov. 1925; die van K. F. K. Libois van 's-Hertogenbosch naar Rotterdam is inge trokken en die van G. J. Brouwer is gewijzigd in verplaatsing van Roermond naar Rotterdam met ingang van 1 Febr. 1926. Met ingang van 1 Nov. 1925 is benoemd tot adspirant-land- meter van het kadaster C. L. G. He ij mei en werkzaam gesteld te Arnhem. Benoemd tot teekenaar van het kadaster met ingang van 1 Nov. 1925 J. Hummelen en met ingang van 1 Dec. 1925

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 237