Mej. M. de Vries; de benoemden krijgen tot standplaats onder scheidenlijk Maastricht en Eindhoven. Verplaatsing van teekenaars van het kadaster. Met ingang van i Nov. 1925: Mej. G. J. Gijzelaar van Amsterdam naar Dordrecht, Mej, F. J. Bouff van Eindhoven naar Amsterdam, Mej. M. Hofsté van Zutphen naar Eindhoven; met ingang van 1 Dec. 1925: G. Dekker van Tiel naar Mid delburg, H. Boom van Zutphen naar Almelo, J. Denekamp van Zutphen naar Tiel; met ingang van 1 Jan. 1926: K. Prakken van Leeuwarden naar Appitigedam; met intrekking van de ver plaatsing van de teekenaars Mej. M. Hofsté, H. Boom en J. Denekamp naar Arnhem op 1 Nov. 1925. Met ingang van 1 Dec. 1925 is de teekenaar der domeinen C. S. van Steensel van der Aa verplaatst van Amsterdam naar Nijmegen en is benoemd tot teekenaar der domeinen met standplaats Amsterdam de teekenaar van het kadaster R. de Goede te Almelo. Bij K. B. is met ingang van 1 Jan. 1926 aan den hoofddirec teur van de registratie, de domeinen, de hypotheken en het kadaster bij het departement van financiën B. J. Hoetink, wegens opheffing van zijn betrekking, eervol ontslag als zoo danig verleend, met dankbetuiging voor de belangrijke diensten, door hem aan den lande bewezen. Bij K. B. is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Maastricht W. G. Koch, thans ontvanger der registratie en domeinen te Alkmaar. Bij K. B. is benoemd tot ontvanger der directe belastingen en accijnsen te Nijkerk H. IJ. Visser, controleur der grondbelasting te Haarlem. Bij beschikking van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen is J. G. Klaassen, notaris te Amersfoort, tot wederopzeggens toegelaten als privaat-docent in de faculteit der rechtsgeleerdheid aan de Rijks-Universiteit te Utrecht, om onder wijs te geven in het notarieel en fiscaal recht. Geslaagd voor het derde gedeelte van het notarieel staats examen: C. J. Kluvers, landmeter van het kadaster te Groningen. 238

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 238