I J. DIJKSTRA. Reis naar Venezuela 2e klasse. Terugreis naar Nederland op kosten der Maatschappij na 2 jaar verblijf aldaar. Adresveranderingen gelieve men op te geven behalve aan den Uitgever J. van Druten, Utrecht, Voorstraat go en aan den Secretaris Mr. K. J. Bes, Leiden, Rijn-Schiekade 45, ook aan den Administrateur van het Correspondentieblad van de Centrale van H. R. A.G. de Noo, Utrecht, Jan van Scorelstraat 44Ab;s. De heer J. van Blark om, hypotheekbewaarder te Nijmegen, heeft het voornemen te kennen gegeven, met 1 Mei a. s. den dienst te verlaten. Vereeniging voor K en L. Bedankt als lid: J. W. ten Braak te Winschoten en H. Ver meulen te Arnhem. Nieuwe leden: N. P. Nap, Vught, Heiweg 8 (Villapark) en F. Harkink, Amsterdam, Spuistraat 85. IN MEMORIAM. Jacob Dijkstra werd geboren te 's-Gravenhage, 23 October 1891. In 1912 werd hij aangesteld als adspirant-landmeter van het Kadaster. Na als zoodanig werkzaam te zijn geweest achter eenvolgens bij den kantoordienst te 's-Gravenhage, bij den veld dienst te Haarlem en bij de hermeting van Zeist, werd hij met 1 November 1917 benoemd tot landmeter van het Kadaster ter standplaats Goes. Dijkstra was een prettige collega, een kalme, tevreden natuur, open en eerlijk. Altijd bereid iemand te helpen waar hij dit kon en steeds het goede in de menschen ziende. Helaas een lang leven was hem niet beschoren. In October aangetast door een slepende ziekte, kwam dezer dagen plotseling de crisis, die een einde maakte aan zijn leven. Ofschoon 1 Januari '25 over geplaatst naar den Haag, heeft hij dezen lievelingswensch niet meer werkelijkheid mogen zien worden. Hij ruste in vrede. P. 34

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 34