76 Successie en Personeel. Uitvoering van de wetten betreffende de heffing van de rechten van successie, van schenking en van overgang bij overlijden. Personeel van de ambtenaren der registratie en domeinen en van die, werkzaam aan de kantoren van bewaring van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen. Verslagen van grondige naziening. Zorg voor aanschaffing, onderhoud, enz. van meubilair voor den dienst van de registratie, de hypotheken en het kadaster, met uitzondering van dat van de bureaux der Ingenieurs-Verifi- cateur van het kadaster. Registratie, Hypotheken en Vermogensbelasting. Uitvoering van de wetten en besluiten betreffende de ver. mogensbelasting, de registratiebelasting en het notarisambt. Zaken betreffende de hypothecaire en kadastrale boekhouding ten hypo- theekkantore. Behandeling der relevés. Kadaster. Uitvoering van de wetten en besluiten betreffende het kadaster, voor zooveel zij niet de kadastrale boekhouding betreffen. Het technisch personeel van het kadaster. Zaken betreffende het beheer en de instandhouding van de Rijksdriehoeksmeting. Per soneel bij de Rijksdriehoeksmeting. Zorg voor aanschaffing, onderhoud, enz. van het meubilair van de bureaux der Ingenieurs- Verificateur van het kadaster. Bij K. B. is met ingang van i April 1925 benoemd tot ingenieur verificateur van het Kadaster bij het Departement van Financiën J. Zijlstra J.Tzn., landmeter van het Kadaster te Zutphen. Met ingang van 1 Mei 1925 zijn verplaatst de landmeters van het Kadaster L. G. Prinsen van Goes naar 's-Gravenhage en W. J. M. Koole van 's-Gravenhage naar Goes, laatstgenoemde onder eervolle ontheffing van zijn detacheering aan het Departe ment van Financiën. Met ingang van 1 Maart zijn benoemd tot adspirant-landmeter van het Kadaster en werkzaam gesteld op de standplaatsen achter hunne namen vermeld, de navolgende candidaat-landmeters:

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 76