77 J. H. B. van Beukering te Tiel, A. Go vers te Apeldoorn* L- Th. J. Jacobs te Dordrecht, C. L. van Osch te Heerenveen, W. Poortman te Brielle, H. J. van Groningen te Zutphen. Zij slaagden in Februari j.l. voor het landmetersexamen aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen en wel de candldaat A. Govers met lof. Landmeterscursus aan de Landbouwhoogeschool te Wageningen. Geslaagd voor het examen van landmeter: de heer J. Rook- maaker; voor het propaedeutisch examen: (richting Ned. Geod.) de heeren F. Henkei, P. M. Nieuwenhuizen en M. W. Pan man; (richting Kon. Geod.) de heer C. Krijgsman. Met ingang van i Febr. 1925 zijn benoemd tot teekenaar van het Kadaster: Mej. M. Hofsté en Mej. A. H. H. de Vries en werkzaam gesteld resp. te Zutphen en te 's-Hertogenbosch. Met ingang van 1 April *925 is benoemd tot teekenaar van het Kadaster: G. A. B. Frinking en werkzaam gesteld te Maastricht. Aan Mej. A. J. H. M. van Baarle teekenaar van het kadaster te Dordrecht is met ingang van 29 Jan. 1925 eervol ontslag verleend. De teekenaar van het Kadaster J. H. H. Bongaerts is met ingang van 1 Febr. 1925 verplaatst van Zutphen naar Roermond. Bij K. B. is met ingang van 20 April a.s. aan J. van Blar- kom, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als hypotheek bewaarder te Nijmegen, met dankbetuiging voor de aan den lande bewezen diensten. Bij K. B. is met ingang van 1 Mei a.s. aan J. Terpstra, op zijn verzoek, eervol ontslag verleend als hypotheekbewaarder te Utrecht, met dankbetuiging voor de aan den lande bewezen diensten. Bij K. B. is met ingang van 1 Mei a.s. aan J. Brune eervol ontslag verleend als hypotheekbewaarder te Zwolle.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1925 | | pagina 77