I4i Verplaatsing landmeters van het Kadaster. Bij resolutie van 8 Juni 1926 n°. 63 Kad. is verplaatst met ingang van 1 November 1926 van Zierikzee naar Leiden de landmeter van het Kadaster M. Lunenburg en is de landmeter J. P. J. Griep met ingang van 1 Juli 1926 tot 1 November 1926 verplaatst van Assen naar Leiden en de landmeter L. J. Ragut van 1 Juli tot 1 September van Amsterdam naar Leiden. Detacheering. ^an '5 Jul' 1926 tot 1 September d.a.v. zijn gedetacheerd bij de kadastrale en de hypothecaire boekhouding de aan den Land meterscursus te Wageningen studeerenden: C. C. Krom, F. Hassels, H. J. Hennink, R. We Is, W. van Aggelen, F. D. Hartman en H. Hoogenberk, en de candidaat-Indische-landmeters: R. A. Ehrencron, H. C. Hoekstra, D. D. Jumelet, A. Kamp, F. W. Looijen, A. Michielsen, R. Roelofs, H. E. W. Schut, J. M. C. Witvliet. Van 2 Augustus 1926 tot 15 September d.a.v. zijn gedetacheerd bij den velddienst en bij de controle der Grondbelasting de te Wageningen studeerenden: M. W.Panman, P.M.Nieuwenhuizen, A.Daanje, L.Korver, H. van Leusen en J. de Ruiter. Van 2 Augustus 1926 tot 15 September d.a.v. zijn gedetacheerd bij den velddienst de candidaat Indische landmeters: C. Krijgsman, J. E. K. van Wijnen, Th. Hemmes, W. G. P. Hortsing, J. van Houte, C. G. van Huls, F. James, J. G. Janssen, J. G. Martel, J. Strick en A. Zeiler; verder de stu dent J. C. G. Kampfraath. Controleurs der Grondbelasting. Bij K. B. zijn benoemd, met ingang van 1 Juli 1926, tot inspec teur der directe belastingen, invoerrechten en accijnsen: H. J. Danser, J. van der Weerd en J. G. P. Roel, contro leurs der grondbelasting te Rotterdam.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 141