Het zittende Hoofdbestuur bestaande uit de Heeren U. van Eerde, H. J. Hendrikse, H. Strobos, H. v. d. Ven en B. van Zeben, werd met algemeene stemmen herkozen, terwijl tot nieuwe leden van het H. B. werden gekozen, de dames C. J. M. Scholte, Adj.-Commies aan het Centraal bureau voor de Sta tistiek te 's-Hage en J. E. Varenkamp, chef-telefoniste te 's- Hertogenbosch. Voor den Raad van Commissarissen werden bij acclamatie gekozen: tot lid en Voorzitter: de Heer Jhr. Mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck, Voor zitter van de 2« Kamer der Staten-Generaal; en tot leden de Heeren: Mr. J. A. N. Patyn, Burgemeester van 's-Gravenhage. Mr. J. P. A. Laman de Vries, Secretaris-Generaal aan het Departement van Financiën. Mr. J. A. de Wilde, Wethouder van Financiën van de Ge meentebedrijven te 's-Gravenhage en lid van de 2e Kamer der Staten-Generaal. Mr. Dr. A. L. Scholtens, Secretaris-Generaal aan het Departe ment van Arbeid, allen te 's-Gravenhage. De ingediende begrooting werd goedgekeurd. Er zal eene nieuwe meer uitgebreide propaganda-brochure worden uitgegeven, die op aanvraag gaarne wordt toegezonden. Voor alle inlichtingen, zoowel voor de Vereeniging als voor de Voorschotbank en het Herstellingsoord, zich te wenden tot den administrateur van H. O. R. A., Valkenboschkade 520, den Haag. De Administrateur (get.) J. Huijkman. De Onderlinge Ziekteverzekering der Hoogere Rijksambtenaren O. H. R. A. Wat zijn de voordeden van den O. H R. Apolis Bij velen blijkt er nog een onjuiste voorstelling te bestaan omtrent de werking der O. H. R. A. Deze berust op zuiver onderlingen grondslag. Zij wordt bestuurd door een zoogenaamde 149

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 149