z. Causerie van den Heer J. J. Gorter, Landmeter van het Kadaster te Zwolle over: «Uit de practijk der Ruilverkaveling». k. Bepaling van de plaats van bijeenkomst in 1927. Rondvraag. m. Sluiting van het eerste gedeelte. Aanwezig zijn 68 leden: Bakker, ter Beeke, van Beukeri ng, Buning, van der Deure, Dieperink, van Eendenburg, Eisenga, Ferwerda, Fortuin, J. J. Gorter, de Groot, Haas broek, Harkink, Heines, Hof, Hollestelle, Hornix, Ho ving, Elouben, Ilsen, Iwema, J. H. Jonas, O. J. Jonas, Jongedijk, Kiers, Klompe, Kluvers, de Korver, Kreeftenberg, Krom- been, Kuijper, Kwisthout, Lunenburg, de Mazure, Mein- dersma, Mooij, Nap, de Neyn van Hoogwerff, Olie, Ooster man, Pentinga, H.J. PietersJ. H. Pieters, ter Plegt, Poort man, E. Prinsen, Ragut, van Riel, J. F. A. van Riessen, W. van Riessen, Sanders, Schram, H. F. C. Smeulders, Smit, Smits, Staal, Steenbergen, Stoorvogel, Tienstra, Timmerman, Visser, Vos, van der Voort, de Vroome, Vriend, Wolters, Zijlstra. Van de heeren Dogterom en Polee werd bericht van ver hindering ontvangen. a. De voorzitter, de heer Oosterman, opent de vergadering en wijst er op, hoe door de Regeeringscrisis de hoopvolle ver wachtingen, die men het vorig jaar meende te mogen koesteren, niet in vervulling zijn gegaan. Hij spreekt den wensch uit, dat het in dezen uitstel en geen afstel zal blijken te zijn, en brengt den dank der vergadering over aan de heeren Prof. Dieperink en van Riel voor de ontvangst ten vorigen jare in Wageningen. b en c. De notulen der vorige algemeene vergadering en het jaarverslag, beide reeds in druk verschenen, worden onveranderd goedgekeurd. d. De heer Smit begrijpt niet, hoe kon worden gemeld, dat het Indische Eijdschrift werd opgeheven; hem werd door een Indisch landmeter medegedeeld, dat zulks onjuist zoude zijn. De heer Heines deelt mede, dat hem deze opheffing uit de beste bron, n.l. door den Redacteur van het Indische Tijdschrift, 165

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 165