i83 De Voorzitter antwoordt, dat z. i. dit punt beter in de huis houdelijke vergadering kan worden behandeld. m. De Voorzitter sluit hierna de vergadering met dank aan de aanwezige leden voor hunne komst. Vriend. BERICHTEN. Landmeters van het Kadaster. De landmeter van het Kadaster R. ten Oever te Winschoten is met ingang van 15 September 1926 gedetacheerd te Zwolle bij de ruilverkaveling onder de leiding van den landmeter van het Kadaster J. J. Gorter aldaar. Bij K. B. van 30 Augustus 1926 n°. 44 is aan mejuffrouw M. J. Hüne te Arnhem met ingang van 11 September 1926 in verband met haar huwelijk eervol ontslag verleend als landmeter van het Kadaster. Het aan den landmeter van het Kadaster W. A. Dogterom verleende verlof tot afwezigheid buiten bezwaar van 's Rijks schatkist van 2 jaren en 6 maanden, eindigende 1 Januari 1927, is met 3 jaren verlengd. Boekhouder van het Kadaster. Bij K. B. is met ingang van 1 Januari 1927 aan W. Looyenga, boekhouder van het Kadaster te Amsterdam, op zijn verzoek, eervol ontslag uit 's Rijks dienst verleend. Teekenaar van het Kadaster. Aan den teekenaar van het Kadaster M. J. Glerum te Brielle is met ingang van 1 October 1926 een verlof tot afwezigheid verleend van 2 jaren buiten bezwaar van 's Rijks schatkist. Controleurs der Grondbelasting. Bij K. B. is de adjunct-controleur der grondbelasting A. van Rijn, ter controle der grondbelasting te Leeuwarden, met ingang van 1 Augustus 1926 benoemd tot controleur der grondbelasting en toegevoegd aan het hoofd van bovengenoemde controle.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 183