184 Bij K. B. is met ingang van 1 October 1926 de controleur der grondbelasting N. Beyderwellen te Eindhoven, benoemd tot inspecteur der directe belastingen, invoerrechten en accijnsen, en is hij toegevoegd aan het hoofd van de inspectie der directe belastingen te Amsterdam. Notarieel staatsexa?ne?i. Geslaagd voor het eerste gedeelte van het notarieel staats examen: A. Buning te Zwolle; voor het tweede gedeelte: W. van Riessen te Rotterdam, beiden landmeter van het Kadaster. Onderscheidingen. Bij K. B. zijn benoemd: tot officier in de Orde van Oranje-Nassau: Th. L. Kwisthout, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Amsterdam; tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau: H. Tin kei en berg, hoofdcommies bij het Departement van Financiën; J. Gostelie, landmeter van het Kadaster te 's-Hertogenbosch; A. F. v. Beurden, mede-oprichter der Vereeniging «Peel Belang.», te Amersfoort; is verleend: de eeremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in zilver, aan E. J. v. Erkel, teekenaar van het Kadaster te Amsterdam; is benoemd tot officier in de Orde van Oranje-NassauN. Wildeboer, ingenieur bij de Rijks-driehoeksmeting, te Rijs wijk (Z.H.). Universiteit te Utrecht. Bij K. B. van 13 Augustus 1926 is aan Dr. J. J. A. Muller, op zijn verzoek in verband met het bereiken van den 70-jarigen leeftijd, eervol ontslag verleend als buitengewoon hoogleeraar in de geodesie en cartographie aan de Rijks-Universiteit te Utrecht, met dankbetuiging voor de door hem in die functie bewezen diensten. Vereeniging voor K. en L. Nieuw lid: J. W. de Bruijn, adspirant landmeter van het Kadaster te Eindhoven. Het Bestuur der Afdeeling Amsterdam is thans samengesteld als volgt: P. J. ter Plegt, voorzitter; W. van der Voort, secre taris; M. F. Ferwerda, penningmeester.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 184