i86 Hij wil echter de zaak laten rusten, mits het Bestuur verklaart, dat K. en L. door zijne actie niet is gebonden en het Bestuur zelf de verantwoordelijkheid draagt. Voorts heeft het hem bevreemd, dat het Bestuur niet is ver tegenwoordigd geweest bij het afscheid van Prof. Heuvelink- De heer Vriend antwoordt namens het Bestuur. Hij is het niet geheel eens met den heer Smit en verwijst naar de notulen der vorige Algemeene Vergadering (Tijdschrift 1925 pag. 210 alinea 2). Het Bestuur meende voorts, op grond van het besprokene in den Afdeelingsraad, de meening van de overgroote meerderheid dor leden van K. en L. te kunnen samenvatten in het bekende schema. Het had zich voorgesteld, na beëindiging der besprekingen met de Vereeniging van Hoofdambtenaren, in de Algemeene Vergadering het resultaat aan de orde te stellen. Pas dan zou K. en L. zich uitspreken. Wat tot heden is geschied, is natuurlijk alleen voor verantwoording van het Bestuur. Door een samenloop van omstandigheden kwam het Bestuur helaas te laat om zich bij het afscheid van Prof. Heuvelink te doen vertegenwoordigen. De heer Heines wijst er nog op, dat onze Vereeniging z. i. óók vertegenwoordigd moet zijn bij de inauguratie van Prof. Schermerhorn. De Voorzitter zegt toe, een en ander te zullen overwegen. Aan Prof. Heuvelink zal nog in opdracht der Vergadering blijk van onze waardeering worden gegeven. De heer Smit neemt nota van de verklaring van het Bestuur. Hij is niet geheel bevredigd, doch wil de zaak thans maar laten rusten. d. De rekening en verantwoording over 1925 wordt onver anderd goedgekeurd. e. Na toelichting door den heer ter Plegt, wordt het Bestuurs voorstel, om ter voorziening in het tekort over 1925 van de gewone leden een hoofdelijken omslag van f 1.te heffen, aangenomen. De heer ter Plegt verzoekt den correspondenten dezen hoof delijken omslag spoedig te willen innen en aan hem over te maken.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 186