Geh. Finanzrat Suckow, Fachreferent bei der Katasterverwal- tung, Mitglied des Beirats für das Vermessungswesen, Dozent bei der Landwirtschaftlichen Hochschule, Berlijn. Oostenrijk: Wirkl. Hofrat Ing. Fr. Winter, hoofd van de afdeeling Land meten bij het Bureau voor Ijken en Landmeten, Weenen. België: Prof. Dehalu, administrateur-inspecteur van de universiteit te Luik, directeur van het observatorium te Cointe. L. Riga, voorzitter van de «Association des Géomètres Experts de Belgique», Luik. J. S. Roupcinsky, voorzitter van de «Union des Géomètres Experts de Bruxelles». E. Jonckheere, voorzitter der sectie «West Vlaanderen» van bovengenoemde Association, Brugge. Denemarken: Hendriksen, hoofdambtenaar bij den Kadastralen Dienst. Spanje M. de Cifuentes, ingenieur-geograaf, hoofd van den dienst der waterpassing en zeebeschrijving bij het Geografisch-Kadastraal Instituut, Madrid. Frankrijk: Turpin, administrateur bij de Directie van het Kadaster. Roussilhe, hoofd van den studiedienst bij de Directie van het Kadaster. Dreux, hoofd van den technischen dienst bij de Directie van het Kadaster. Hügel, directeur van het Kadaster in Elzas-Lotharingen. Staatsraad Carrier, directeur van de «Genie Rural». Davin, hoofdingenieur van den Topografischen Dienst in Tunis. Loniewski, directeur van den domeindienst van Madagascar. Ir. Prévot, adjunct-directeur van den Algem. Waterpassings- dienst. Duraffourd, ingenieur-regisseur van den dienst van het Ka daster en de Landbouwkundige Verbeteringen in Syrië. Groot-Brittannië Kolonel H. St. J. L. Winterbotham, C. M. G. D. S. O. Hongarije: Ministerialrat Ing. A. Szilagy, directeur van het Kadaster. 194

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 194