Spanje: P. de Castaneda, voorzitter van de Vereeniging van Spaan- sche Topografen. Th. Marin, lid van de Vereeniging van Spaansche Topografen. Don J. Aragon Montéjo, voorzitter van de vereeniging van adjuncten bij het corps civiel ingenieurs. Frankrijk Peltier, voorzitter van de «Union desGéomètres Experts francais». René Danger, redacteur van het «Journal des Géomètres- Experts francais», voorzitter van de afdeeling «Seine». Butault, oud-voorzitter van de afdeeling «Pas-de-Calais». Jarre, oud-voorzitter van de Union d. G. E. fr. Pauli, voorzitter van de Vereeniging van landmeters van Elzas- Lotharingen. Merelle, vertegenwoordiger van de «Géomètres des Chemins de fer de l'Est». Groot-Brittannië I. E. Drower, vertegenwoordiger van de «Surveyors Institution». Kolonel Coll, hoofd van den Topografischen Dienst aan het Departement van Oorlog. Davidge, voorzitter van het «Town Planning Institute». Mac Caw, vertegenwoordiger van de Vereeniging van Land meters. Italië N. N. Joegoslavië: N. N. Letland E. Dauguls, voorzitter van de Landmetersvereeniging, redac teur van het Landmeetkundig Tijdschrift, Riga. Nederland C. A. M. Oosterman, voorzitter van de Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. J. M. H. Heines, (bovengenoemd). 196 Deze heeren maakten ook deel uit van het organisatie-comité; Peltier was voorzitter hiervan, René Danger en Jarre vice-voorzitters, Butault secretaris. Tot dit comité behoorden verder o. m. Raymon Danger, toegevoegd secretaris; Mora, penningmeester, en Boucher, commissaris voor de tentoonstelling.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 196