3° Registratie, Hypotheken en Vermogensbelasting, en Zegel en Comptabiliteit, met uitzondering van: a. het personeel van de ambtenaren der registratie en domeinen en van die werkzaam aan de Kantoren van bewaring van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen; meubilair voor den dienst dier ambtenaren; b. de vermogensbelasting en de verdedigingsbelastingen I; c. beheer van het magazijn van drukwerken voor de admini stratie der registratie enz.; d. de comptabiliteit van de registratie en domeinen; beheer der consignatiekas, ingesteld bij de wet van 11 Juli 1908 (Stbl. n°. 226); wordende de behandeling der zaken vallende onder a. over gebracht naar de Afdeeling Personeel; die der zaken vallende onder b. naar de Afdeeling Directe Belastingen; die der zaken onder c. naar de Afdeeling Verificatie en Materieel en die der zaken vallende onder d. naar de Afdeeling Comptabiliteit. 2°. De behandeling der zaken betreffende de dividend- en tantièmebelasting van de Afdeeling Directe Belastingen over te brengen naar de Afdeeling Indirecte Belastingen. 3°. Den Hoofdinspecteur C. A. Abbing, onder toezicht van den Directeur-Generaal der Belastingen, te belasten met de leiding van de Afdeeling Indirecte Belastingen. Bij K. B. van 26 Nov. 1925 is, met ingang van de dagteeke- ning van dit besluit, aan den inspecteur der registratie en domeinen bij het Departement van Financiën E. Kleijn de per soonlijke titel van hoofdinspecteur der registratie en domeinen verleend. Landmeters van het Kadaster. De landmeter van het kadaster J. J. Gorter te Rotterdam is ingevolge art. 29 der Ruilverkavelingswet door den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw aangewezen als de des kundige bij de ruilverkaveling van gronden onder Nieuw-Leusen. Met ingang van 15 December 1925 is de landmeter van het kadaster J. J. Gorter te Rotterdam gedetacheerd te Zwolle, om bijstand te verleenen aan de Plaatselijke Commissie, belast met

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 30