de uitvoering der ruilverkaveling van gronden onder Nieuw- Leusen en is met ingang van genoemden datum de landmeter van het kadaster G. G. C. Kraan te's-Gravenhage eveneens te Zwolle gedetacheerd ter assistentie van voornoemden landmeter Gorter. Teekenaars van het Kadaster. Aan den teekenaar van het kadaster F. H. Knoups te Deventer is op zijn verzoek met ingang van i Januari 1926 eer vol ontslag verleend. De verplaatsing van den teekenaar van het kadaster K. Prakken van Leeuwarden naar Appingedam op 1 Januari 1926 is inge trokken; hij is met ingang van 15 Januari 1926 verplaatst naar Zwolle en werkzaam gesteld onder de leiding van den landmeter J. J. Gorter aldaar bij den ruilverkavelingsdienst. De teekenaar van het kadaster J. W. van Wilsem is met ingang van 15 Ja nuari 1926 verplaatst van 's-Hertogenbosch naar Appingedam. Hypotheekbewaarders. Bij K. B. is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Goes G. W. Robaard, thans ontvanger der registratie en domeinen te Vianen. Bij K. B. is benoemd tot ontvanger der registratie n°. 4 en domeinen te Amsterdam P. H. J. Schuyleman, thans bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Leeuwarden. Inspecteur der Grondbelasting. Bij K. B. is aan W. J. Hubert van Beusekom, inspecteur der grondbelasting, tevens fungeerend controleur der grondbe lasting te Rotterdam, op zijn verzoek, met ingang van 1 Januari 1926 eervol ontslag verleend uit 's Rijks dienst, onder dankbe tuiging voor de belangrijke diensten aan den Lande bewezen, en is aan hem de persoonlijke titel van adviseur-honorair van het departement van financiën verleend; met ingang van 1 Januari 1926 benoemd tot inspecteur der grondbelasting bij het departement van financiën de controleur 3i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 31