der grondbelasting J. C. Burgersdijk, te 's-Gravenhage, met be paling, dat hij als zoodanig tevens belast zal zijn met beheer der controle 's-Gravenhage. Vereeniging voor K. en L. Nieuwe leden: F. Schuurman te Leeuwarden, K. F. K. Libois te 's-Hertogenbosch, Mej. M. J. Hüne te Arnhem, A. W. Goet- makers te Assen, R. Lunshof te Sneek, allen landmeter van het Kadaster. Mej. Chr. J. Boot, adspirant-landmeter van het Kadaster te Hoorn, en G. J. Berendsen, candidaat-landmeter te Bennekom, (beide laatsten buitengewoon lid). Vereeniging Geodesiete Wageningen. Het Bestuur is thans samengesteld als volgt: L. Korver, voorzitter; J. W. G. Meerstadt, vice-voorzitter; W. G. P. Hortsing, secretaris, (Hoogstraat 81Wageningen); C. G. van Huls, vice-secretaris; J. Martel, penningmeester. Ruilverkaveling. Te Noordlaren is de vergadering gehouden, als bedoeld in de artikelen 19 en volgende van de Ruilverkavelingswet, van hen, die bij het Kadaster bekend staan als rechthebbenden in een deel der Noordlaarder Made. In die vergadering werd besloten, dat tot ruilverkaveling zal worden overgegaan. Opheffing belangengemeenschap. De firma's Max Hildebrand, früher Aug. Lingke Co., G. m. b. H. te Freiberg (Sachsen) en R. Reiss, G. m. b. H. te Liebenwerda maken bekend, dat de samenwerking, die tot nu toe tusschen haar bestond, met wederzijdsch goedvinden heeft opgehouden. Beide firma's zullen in de toekomst zich weer onafhankelijk van elkander aan de vervaardiging van geodetische instrumenten wijden. 32

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 32