hebbenden, waarin een besluit zal worden genomen omtrent ruil verkaveling van een blok grasland, genaamd de Gemeene Hoeven, gelegen in de gemeente Nuland, ter oppervlakte van ruim 46 ha. BERICHTEN. Adspirant landmeters van het Kadaster. Met ingang van 1 Maart 1926 zijn benoemd tot adspirant- landmeter van het kadaster en werkzaam gesteld op de stand plaatsen achter hunne namen vermeld, de navolgende candidaat- landmeters: J. van Ballegooijen te Goes, G. J. Berendsen te's-Gravenhage, J. W. de Bruijn te Eindhoven, J. L. Hoestra te 's-Hertogen- bosch, C. Krombeen te Amsterdam, J. W. G. Meerstadt te Eindhoven, Mej. M. E. Nottelman te Arnhem, Mej. G. Oostingh te Assen, M. H. Warners te Haarlem. Aan Mej. C. J. Boot, adspirant landmeter te Hoorn, is met ingang van 12 Febr. 1926 eervol ontslag verleend. Teekenaars van het Kadaster. Aan den teekenaar van het kadaster J. J. F. Magdelijns te Maastricht is met ingang van 1 Maart 1926 één jaar verlof tot afwezigheid verleend buiten bezwaar van den Lande. De heer Magdelijns is voorloopig benoemd tot chef van de afdeeling Kadaster bij het Waterschap «de Regge». Controleur der Grondbelasting. De controleur der grondbelasting H. Vink is verplaatst van 's-Hertogenbosch naar Arnhem en toegevoegd aan het hoofd van de controle der grondbelasting aldaar. Dienst aan het Departement. De inspecteur der reg. en dom. met den persoonlijken titel van hoofdinspecteur der reg. en dom. E. Kleyn, hoofd der op 1 Febr. 6g

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1926 | | pagina 69