144 verwezen naar het daaromtrent bij vertrouwelijk rondschrijven medegedeelde. Eene bespreking van deze aangelegenheid zal op de a.s. Algemeene Vergadering aan de orde worden gesteld. Zoo komt het ook gewenscht voor in dit verslag geene mede- deelingen op te nemen naar aanleiding van de aanhangige reor ganisatievoorstellen en het in dezen door het Bestuur verrichte. Ook te dezen aanzien zijn de leden ingelicht bij vertrouwelijk rondschrijven en zal op de a.s. Algemeene Vergadering uitvoerig verslag van een en ander kunnen worden gegeven. Assen, Juli 1927. Vriend. BERICHTEN. Werkzaaynstelling landmeter. De landmeter van het Kadaster J. D. Dik te Groningen is van 16 Juni tot 16 Sept. werkzaam gesteld te Sneek. Benoeming adspirant landmeter. Met ingang van 16 Juni 1927 is M. W. Panman benoemd tot adspirant landmeter van het Kadaster en werkzaam gesteld te Arnhem. Benoeming, verplaatsing, ontslag van teekenaars. Met ingang van 15 Juni 1927 is B. van der Linden benoemd tot teekenaar van het Kadaster te 's-Gravenhage en met ingang van 1 Aug. d. a. v. verplaatst naar Tiel. Aan den teekenaar van het Kadaster F. C. Bührman te Tiel is van 1 Aug. 1927 tot 1 Aug. 1928 verlof tot afwezigheid ver leend buiten bezwaar van den Lande. Aan Mej. C. C. M. de Wilde te Dordrecht is met ingang van 12 April 1927 en aan Mej. M. W. Bekink te Zutphen met ingang van 15 Juni 1927 eervol ontslag verleend als teekenaar van het Kadaster. Hypotheekbewaarders. Bij beschikking van den Min. v. Fin. is de hypotheekbewaarder tevens ontvanger der registratie en domeinen te Deventer H. F.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1927 | | pagina 144