L. voor het volle bedrag kwam te staan. Daar in 1927 geen congres wordt gehouden en de Fleer Heines voor eigen reke ning de jaarlijksche commissie-vergadering te Parijs heeft bij gewoond, zullen in dit jaar de kosten zich bepalen tot de ge wone contributie, waarvan het bedrag ongeveer 39.zal zijn De contributies bleven honderd gulden beneden de raming door het bedanken, overlijden of ontslag van enkele leden, het aantal abonnes op het Tijdschrift bij het bestuur nam toe, dat bij den boekhandel daalde. De advertenties brachten, hoewel niet zooveel als in 1925, toch nog een belangrijk bedrag op. De zuivere kosten van het Tijdschrift met het daarin opgenomen Huishoudelijk Orgaan bedroegen ƒ1104.70 (raming f 1130. De post onvoorziene uitgaven betreft de tweede helft van den prijs der in 1925 aangeschafte schrijfmachine. Uit Indië werd in 1926 geen contributie ontvangen, wel echter een lijst van leden en abonné's en een afrekening waaruit bleek, dat K. en L. op 25 Augustus 1926 van den Correspondent nog f 6.20 had te vorderen. Wegens de ongeregelde zending en den lagen duur der correspondentie wordt de Indische afreke ning niet in de Rek. en Verantw. opgenomen, maar alleen het bedrag der ontvangen contributie vermeld. Het aantal gewone leden in Nederland bedroeg 157, dat er buitengewone 45 en in Indië 13. Het aantal abonné's bij het Bestuur bedroeg 29, bij den boekhandel 23 en in Indië 18. Haarlem, 1 Juli 1927. De Penningmeester, TER PLEGT. Het vorenstaande is door ons onderzocht en deugdelijk bevonden. Haarlem, 13 Juli 1927. De leden van K. en L„ W. van der Voort. J. G. Ferwerda. Toelichting op de Begrooting 1928. Het Bestuur zal in de komende Algemeene Vergadering het voorstel doen, de contributie der gewone leden te bepalen op i5i

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1927 | | pagina 151