BERICHTEN. Landmeters van het Kadaster. Met ingang van i Dec. 1927 zijn verplaatst de landmeters van het Kadaster C. L. van Osch, van Goes naar Zwolle, G. J. Berendsen van 's-Gravenhage tijdelijk naar Nijmegen, M. H. Warners van Haarlem tijdelijk naar Eindhoven, J. L. Hoestra van 's-Hertogenbosch tijdelijk naar Tiel, J. van Ballegooijen van Dordrecht naar Goes; met ingang van 1 Jan. 1928: C. L. G. Heymel van Arnhem tijdelijk naar Zutphen; met ingang van 1 Febr. 1928: mej. G. Oostingh van Assen tijdelijk naar Zwolle. Adspirant-landmeters van het Kadaster. Met ingang van 1 Jan. 1928 zijn verplaatst de adspirant-land meters van het Kadaster: J. W. G. Meerstadt van Eindhoven naar Arnhem en B. A. van den Bosch van Zutphen naar Arnhem. Boekhouders van het Kadaster. Met ingang van 1 Dec. 1927 zijn benoemd tot boekhouder van het Kadaster: te 's-Hertogenbosch J. A. W. van der Kroef, anjunct-commies der Registratie en Domeinen aldaar; te Rotter dam C. F. Oosterloo, teekenaar van het Kadaster aldaar; en J. G. Koren, teekenaar van het Kadaster te Utrecht, welke laatste tijdelijk is werkzaam gesteld aan het kantoor van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Utrecht. Teekenaars van het Kadaster. Aan den teekenaar van het Kadaster E. J. van Erkel te Amsterdam is met ingang van 1 Jan. 1928 eervol ontslag ver leend. De teekenaar van het Kadaster mej. H. A. de Jong te Gorin- chem is met ingang van 1 Nov. 1927 tijdelijk verplaatst naar Utrecht. Hypotheekbewaarders. Bij K. B. is met ingang van 1 Jan. 1928 aan A. F. van 226

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1927 | | pagina 226