L. J. Roborgh, ingenieur-verificateur van het Kadaster te 's-Gra- venhage, tevens voorzitter; S. Eisenga, landmeter van het Ka daster te 's-Gravenhage; R. J. de Vos, teekenaar van het Kadaster te Amsterdam, tevens secretaris. Voor dit examen hebben zich aangemeld 33 candidaten. Het aantal te vervullen plaatsen zal vermoedelijk 12 bedragen. Detacheering. De adspirant landmeters van het Kadaster B. A. van den Bosch te Zutphen en Mej. M. E. Nottelman te Arnhem zijn met ingang van 1 April 1927 tijdelijk gedetacheerd te Borculo, in verband met de hermeting van een gedeelte dier gemeente. 7eekenaars van het Kadaster. De teekenaars van het Kadaster H. Pot te Alkmaar en J. J. F. Magdelijns te Maastricht zijn op hun verzoek eervol ontslagen, onderscheidenlijk met ingang van 1 Januari 1927 en 1 Maart 1927. Aan de teekenaar van het Kadaster Mej. G. J. Gijzelaar te Dordrecht is op haar verzoek 3 maanden verlof tot afwezigheid buiten bezwaar van de schatkist verleend, ingaande 1 Maart 1927. Hypotheekbewaarder. Bij K. B. van 15 Maart 1927 is, op zijn verzoek, eervol ont slag uit 's-Rijks dienst verleend, met ingang van 1 Mei 1927, aan G. L. Brouwer, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Heerenveen. Universitair examen. Geslaagd voor het candidaatsexamen in de rechten A. W. B. de Bie, landmeter der Domeinen, te Nijmegen. Onderscheidingen. Bij K. B. is Mr. A. van der Deure te Bennekom, lid en secretaris van de commissie voor den Radio-Omroep, benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De eere-voorzitter van de Internationale Landmetersfederatie J. S. Roupcinsky, voorzitter van de Union des Géomètres Experts de Bruxelles, is door de Fransche regeering benoemd tot Ridder van het Legioen van Eer. 49

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1927 | | pagina 49