07 aangewezen voor den, ingevolge art. 29 der Ruilverkavelings- wet, aan de Plaatselijke Commissie belast met de uitvoering van de ruilverkaveling der Havelter Made te verleenen bijstand. Benoeming, verplaatsingontslag van teekenaars. Met ingang van 1 Juni 1927 zijn benoemd tot teekenaar van het Kadaster en werkzaam gesteld op de standplaatsen achter hunne namen vermeld: F. C. Bührmann te Tiel, P. S. Teeling te Roermond, Mej. A. J. H. H. van den Heuvel te Eindhoven, B. J. M. Pas te Eindhoven, Mej. A. C. T. Le Roux te Almelo, K. Berends te Almelo, J. A. Werner te Maastricht, Mej. J. J. Bijlsma te Eindhoven, J. Bakker te Appingedam, G. W. Bijlsma te Eindhoven, Mej. H. A. de Jong te Gorinchem. Met ingang van 1 Mei 1927 is verplaatst de teekenaar van het Kadaster A. Jonkers van Dordrecht naar Breda. Met ingang van 1 Juni 1927 zijn verplaatst de teekenaars van het Kadaster Th. J. Besling van Almelo naar Arnhem, J. W. van Wilsem van Appingedam naar Nijmegen, H. Boom van Almelo naar Arnhem, Mej. C. J. A. Verstelle van Eindhoven naar Breda, J. Denekamp van Tiel naar Zwolle, Mej. M. Hofsté van Eindhoven naar Breda, Mej. M. de Vries van Emdhoven naar Rotterdam. Aan de teekenaar van het Kadaster Mej. G. J. Gijzelaar te Dordrecht is wegens huwelijk op 13 April 1927 eervol ontslag verleend. Met ingang van 1 Juni 1927 is de teekenaar der Domeinen C. G. F. Klotz te Nijmegen benoemd tot teekenaar van het Kadaster en werkzaam gesteld te Amsterdam. Met ingang van 1 Juni 1927 is W. Schlaepfer benoemd tot teekenaar der Domeinen en werkzaam gesteld te Nijmegen. Departement van Financiën. Op zijn verzoek is eervol ontslag verleend, met dank voor de belangrijke door hem bewezen diensten, aan A. G. van Wieringen, administrateur bij het Departement van Financiën, hoofd der afdeeling Personeel. Bij K. B. is met ingang van 1 Mei 1927 als zoodanig benoemd Jhr. Mr. A. M. C. van Asch van Wijck, inspecteur der Registratie en Domeinen bij genoemd Departement.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1927 | | pagina 97