io4 BERICHTEN. Verplaatsing Hypotheekbewaarder. Bij beschikking van den Min. v. Fin. is de bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen A. Buningmet ingang van 3 Juli 1928 verplaatst van Alkmaar naar 's-Her- togenbosch. Ontslag Teekenaars van het Kadaster. Aan de dames C. J. A. Verstelle te Breda en J. J. Bijlsma te Eindhoven is resp. met ingang van 27 April en 24 Mei 1928 eervol ontslag verleend als teekenaar van het Kadaster. Benoeming Aieetarbelders. Met ingang van 1 Mei 1928 zijn benoemd tot meetarbeider bij het Kadaster, in vasten dienst: W. M. J. Zonneveld te Haarlem en W. van 01st te Amsterdam. De Zweedsche Logarithmentafel. De heer A. Go vers schrijft ons: Eenigen tijd geleden werd door ons bij een boekhandelaar in Nijmegen een tweetal exemplaren der in het Tijdschrift (jrg. 1928 blz. 48) beschreven Tafels der natuurlijke waarden van de gonio- metrische functies voor centesimale verdeeling in 6 decimalen (bewerkt door J. Enberg en E. Langström), besteld. Hoewel de prijs 10 Zweedsche kronen ƒ6,75) bedraagt, berekende de boekhandelaar 13.50 per stuk! Naar aanleiding hiervan stelde ik mij in verbinding met den heer E. Langström, met als gevolg, dat ik nu de tafel aan eventueele liefhebbers kan toezenden voor 7.— per stuk, alle kosten inbegrepen. Bestelt men de tafel direct in Zweden, dan komt deze met alle onkosten op 7-7°- Mochten er onder de collega's zijn, die meenen deze tafels te kunnen gebruiken, in de practijk is ze ons bij het werken met de rekenmachine uitstekend bevallen dan gelieven zij dit te schrijven aan mijn adres, Ruisdaelstraat 46, Nijmegen, waarna ik de tafel zoo spoedig mogelijk zal sturen.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 104