genoegen hebben wij er kennis mede gemaakt en met den in houd en de conclusiën kunnen wij ons volkomen vereenigen. De Secretaris, 's-Gravenhage, Juli 1928. H. J. Pieters. BERICHTEN. Benoeming adspirant-landmeter. Bij Res. van 29 Mei 1928, n°. 101 Kad., is benoemd tot adspirant-landmeter van het Kadaster en werkzaam gesteld te 's-Hertogenbosch: L. Korver, met ingang van 1 Juli 1928. Teekenaars -van het Kadaster. Bij Res. van 8 Juni 1928, n°. 45 Kad. en Dom., zijn met in gang van 1 Juli 1928: benoemd tot teekenaar van het Kadaster en werkzaam gesteld op de standplaatsen achter hunne namen vermeld: mej. F. J. Pentinga te Amsterdam, mej. A. J. C. Groen te Amsterdam, mej. H. J. Becherer te Eindhoven, W. H. Prins te Roermond, G. Hatten te Maastricht en de teekenaar der Domeinen R. de Goede te Arnhem; verplaatst de teekenaars van het Kadaster: A. Ringenaldus van Groningen naar 's-Gravenhage, mej. W. M. Pieters van Leiden naar Haarlem, G. A. B. Frinking van Maastricht naar Groningen en P. S. Teeling van Roermond naar Leiden; en is benoemd tot teekenaar der Domeinen: mej. H. Boersma te Amsterdam. Ambtsjubileum Op 18 Juni 1.1. herdachten de heeren E. R. de Vries, inge nieur-verificateur der Domeinen te Nijmegen, en P. Wagemaker, landmeter van het Kadaster te 's-Gravenhage, den dag, waarop zij vóór 50 jaren in 's-Rijks dienst werden aangesteld. Ver schillenden deden van hunne belangstelling blijken bij dit feit, als in de toekomst in ons vak niet meer of slechts zeer zelden zal voorkomen. Examencommissie. Tot leden van de commissie voor het examen van landmeter van 129

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 129