167 gebracht om de verschillende toepassingsmogelijkheden van de fotogrammetrie in 't licht te stellen. De inrichting van deze groepen geschiedt door de zorg van de «Deutsche Gesellschaft für Photogrammetrie» (zijnde de sectie Duitschland van de Intern. Ver.), welke op 19 en 20 October te Berlijn vergaderingen met voordrachten zal houden. BERICHTEN. Onderscheidingen. Bij K. B. van 24 Aug. 1928 zijn benoemd: tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw: E. R. de Vries, ingenieur-verificateur der Domeinen te Nijmegen; tot ridder in de Orde van Oranje-NassauF. de Lange, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbe wij zen te Breda en W. den Har tog h, landmeter van het Kadaster te Haarlem is toegekend de eeremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in zilver, aan: C. T. Ie Roux, teekenaar van het Kadaster te Assen. Bij K. B. van 20 Sept. 1928 is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau: J. van Rijn, boekhouder ten kantore van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Arnhem. Waarneming. De landmeter van het Kadaster C. A. Struijck te Almelo is gedurende de afwezigheid met verlof van 1 Sept. 1928 tot 1 Dec. d.a.v. van den hypotheekbewaarder H. H. Kreeftenberg, aldaar, belast met de functie van ingenieur-verificateur van het Kadaster voor de gemeenten behoorende tot de bewaring Almelo. Verplaatsing landmeter. De landmeter van het Kadaster C. Krombeen is met ingang van 1 Augustus 1928 verplaatst van Amsterdam naar Eindhoven. Ontslag landmeter. Aan den landmeter van het Kadaster P. J. F. Kater te Leeu-

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 167