IQ IIIe. Mevrouw Maria Cornelia van der Dussen, buiten gemeen schap van goederen gehuwd met den Heer Adrianus van Stolk, wonende te Pijnacker. De Comparanten sub I verklaren in gemelde hoedanigheid beschikkende over de eigendommen der Zeilvereeniging „Aeolus", bij het Kadaster be kend als Gemeente 's-Gravenhage, Sectie A P nummers 910 en 911, tezamen groot 2 hectaren, 84 aren en 90 centiaren en over het eigendomsrecht op het in erfpacht uitgegeven perceel, bij het Kadaster bekend, Gemeente en Sectie als voren, nummer 841, groot 22 aren 50 centiaren, alles genoemde Vereeniging in eigendom aangekomen door de overschrijving ten hypotheek- kantore te 's-Gravenhage den twaalfden September negentienhonderd en achttien in deel 1603 nummer 61 rail het afschrift eener koopakte, den vijfden September bevorens voor notaris J. W. Tromp te 's-Gravenhage verleden, A. aan den Comparant sub II in erfpacht te geven, die verklaart in erfpacht aan te nemen voor een tijdvak gerekend te zijn ingegaan den eersten Juli negentienhonderd zeven en twintig en eindigende met den dertigsten Juni negentienhonderd zeven en zestig en tegen een jaarlijkschen canon van hunderd guldeneen strook weiland, gedeelte van het perceel bij het Kadaster bekend als Gemeente 's-Gravenhage, Sectie A P nummer 911 ter breedte van jo meters ten Westen en ter geheele diepte van het perceel Gemeente en Sectie als voren nummer 841. Vervolgens verklaren de Comparanten sub I en II te ontbinden, ge rekend te zijn ingegaan den eersten Juli negentienhonderd zeven en twintig, de bij akte van den negenden Augustus negentienhonderd twee en twintig tusschen hen aangegane en op den drie en twintigsten Augustus daaraan volgende ten hypotheekkantore te 's-Gravenhage in deel 1816 nummer 49 overgeschreven overeenkomst tot uitgifte in erfpacht en vestiging van erfdienstbaarheid, doch alleen voor zoover betreft: a) de uitgifte van' een strook grond ter grootte van ongeveer 5 aren, oostelijk deel ter breedte van 10 meters van het kadastrale perceel Gemeente 's-Gravenhage, Sectie A P nummer 841, in verband waarmede voor het overige gedeelte van laatstgenoemd perceel, gerekend te zijn ingegaan den eersten Juli negentienhonderd zeven en twintig de jaarlijksche canon zal worden teruggebracht tot drie honderd drie en negentig gulden vijf en zeventig cent. bde bij die overeenkomst gevestigde erfdienstbaarheid van weg van en naar de Binckhorstlaan ten laste van het perceelGemeente 's-Graven hage Sectie A P nummer 840, welk nummer is vervallen door splitsing in de nummers 910 en 911, en ten nutte van het perceel Gemeente en Sectie als voren nummer 841. B. aan de Comparante sub III te hebben verkocht, die verklaart ge kocht te hebben

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 19