20 Een perceel weiland met een zich daarop bevindend gebouw, gelegen tusschen de Binckhorstlaan en de Trekvliet te 's-Gravenhage, kadastraal bekend Gemeente 's-Gravenhage, Sectie AP, nummer 910, nummer 911 met uitzondering van de daartoe behoorende strook onder A beschreven, en nummer 841 oostelijk gedeelte ter totale grootte van ongeveer 2 hectaren 84 aren en 90 centiaren. De Comparanten verklaren dat deze koop en verkoop is geschied voor de som van vijf en iachttg duizend vier honderd en zeventig guldenwelke som de Comparanten sub I in hunne gemelde hoedanigheid van de koopster verklaren te hebben ontvangen, waarvoor deze haar tot kwijting strekt en onder voorbehoud van het recht van vruchtgebruik, gerekend te zijn in gegaan den eersten Juli negentienhonderd zeven en twintig en eindigende met den dertigsten Juni negentienhonderd zeven en zestig, ten behoeve van verkoopster op het erf met gebouw, kadastraal bekend Gemeente 's-Gravenhage, Sectie A P, nummer 910, groot 9 aren en 20 centiaren en een noordoostelijk deel ter grootte van ongeveer 300 centiaren van nummer 841. Tusschen partijen zijn verder ter zake van deze overeenkomst de volgende bepalingen gemaakt. ten eerste. Tot gebruik en ten nutte van het bij deze akte in erfpacht verbleven en in erfpacht gegeven terrein, gedeelten der kadastrale per- ceelenGemeente 's-Gravenhage, Sectie AP, nummers 841 en 911 wordt voor onbepaalden tijd en tot gebruik en ten nutte van het in vruchtgebruik voorbehouden erf en gebouw, kadastraal bekend Gemeente 's-Gravenhage, Sectie AP, nummer 910 geheel en nummer 841 gedeelte wordt voor den duur van dat recht van vruchtgebruik, gevestigd, ten laste van het kadastraal perceel Gemeente 's-Gravenhage, Sectie A P, nummer 91: en een daaraan aansluitend deel van nummer 841 de erfdienstbaarheid van uitweg ter breedte van 3 meters van de Binckhorstlaan langs de Oostgrens van nummer 911 en verder langs de Zuidgrens van nummer 910 en haar ver lengde tot het in erfpacht verbleven deel van nummer 841. Deze uitweg mag ook bereden worden, evenwel niet met voertuigen, welke met inbe grip van de lading zwaarder zijn dan 3000 kilogrammen en mag alleen dienen voor doorgaand verkeer, zoodat op den weg geene voertuigen of andere voorwerpen, van welken aard ook, mogen blijven staan. ten tweede enz. enz. Waarvan akte in minuutverleden te 's-Gravenhage ten dage en jare als in het hoofd dezer is vermeld, in tegenwoordigheid van de Heeren Johannes Jacobus Kerckhoven, candidaat-notaris, wonende te Voor burg en Gerard us Pieter Heestermans, kantoorbediende, wonende te Wassenaar, als getuigen, evenals alle de Comparanten aan mij notaris bekend.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 20