losliggende lijsten zullen door vuil worden en kreuken af en toe vernieuwd moeten worden. Moge dit artikel leiden tot een afdoende regeling dezer kwestie, waarvan het belang niet onderschat mag worden. Harkink. BERICHTEN. Landmeters van het Kadaster. Bij K. B. van 4 Oct. 1928, n° 43, zijn met ingang van 1 Nov. 1928 benoemd tot landmeter van het Kadaster en voorloopig werkzaam gesteld te Arnhem: M. W. Panman, B. A. van den Bosch en J. W. G. Meerstadt. Bij K. B. van 18 Oct. 1928, n° 42, is aan den landmeter van het Kadaster W. den Hartogh te Haarlem op zijn verzoek met ingang van 1 Jan. 1929 eervol ontslag verleend. De landmeter van het Kadaster A. G. Tepper is met ingang van 16 Nov. 1928 tijdelijk verplaatst van Zwolle naar 's-Gravenhage- Teekenaars van het Kadaster. Aan den teekenaar van het Kadaster C. J. Sander te 's-Gra- venhage is op zijn verzoek met ingang van 1 Jan. 1929 eervol ontslag verleend. Aan den teekenaar van het Kadaster M. J. Glerum te Brielle is, te rekenen van 1 Oct. 1928, eervol ontslag verleend. De teekenaar der Domeinen C. F. W. Schöttelndreier te Nijmegen is met ingang van 1 Jan. 1929 benoemd tot teekenaar van het Kadaster te 's-Gravenhage. Ruilverkaveling. De landmeter van het Kadaster J. J. Gorter te Zwolle is door den Minister v. B. Z. en L. aangewezen om als deskundige bij stand te verleenen aan de Plaatselijke Commissie, belast met de ruilverkaveling van het blok «de Wanroysche Peel». Vereen iging G eodesie Het bestuur der vereeniging «Geodesie» te Wageningen is thans samengesteld als volgt: D. E. Doornbos, voorzitter; J. Polman, ie secretaris; Chr. van de Wel, penningmeester; H. Th. de Goey, vice-voorzitterJ. A. Meuter, 2e secretaris. 222

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 222