58 F (112). Handleiding voor de Technische Werkzaam heden van kadastrale hermetingen. Zie L 168. (1902) H 32. Prof. Dr. Harbert. Tafeln für die Ilorizontal- reduktion bei Grundlinienmessung mit Invar- drahten (Jaderin-Verfahren). (1927) I 116. Algemeene Voorschriften betreffende de schatting bedoeld in art. 33 der Ruilverkavelingswet, vast gesteld door de Centrale Commissie. (1927) I 117. Algemeene Voorschriften voor de Plaatselijke Com missie, vastgesteld door de Centrale Commissie voor Ruilverkaveling. (I927) L rfrft Handleiding voor de Technische Werkzaam heden van kadastrale hermetingen. (Zie F 112). (1902) Verder kwamen in de gewone periodieken (zie rubriek A van den catalogus). Nog altijd worden noode gemist in de Bibliotheek enkele werken als «Krayenhoff. Précis historique des opérations geo- désiques et astronomiques, faites en Hollande. La Haye 1827», <-M. de Vos. Het Kadaster en de Boekhouding op de Hypo theken», «Soutendijk-Mulder. De hypothecaire- en kadastrale boekhouding en die der schepen en vaartuigen in Nederland, deel II», enz. Den leden, die werken onzer Bibliotheek onder hunne berus ting hebben, waarvan de leentermijn (één maand volgens art. 42 H. R.) is verstreken, wordt beleefd verzocht die terug te zenden! RUILVERKAVELING. In zake de «Wittelter Made», gelegen onder de gemeenten Diever en Havelte in Drente, had te Dwingelo de vergadering van rechthebbenden plaats volgens de artikelen 19 en volgende van de Ruilverkavelingswet. Besloten werd tot ruilverkaveling over te gaan; van de 170 stemgerechtigden in het ruim 134 ha groote blok stemden slechts 3 personen tegen, een oppervlakte vertegenwoordigende van ruim 3 ha. De landmeter van het Kadaster O. J. Jonas te Leeuwarden is

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 58