door den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw aan gewezen als deskundige bij de ruilverkaveling van het boven genoemde blok. Om als deskundige bijstand te verleenen aan de Plaatselijke Commissie, belast met de ruilverkaveling van het blok «de Bleeken» onder de gemeenten Heesch en Heeswijk in Noord- Brabant is aangewezen de landmeter van het Kadaster J. J. Gorter te Zwolle. BERICHTEN. Ontslag landmeters. Aan de landmeters van het Kadaster G. G. C. Kraan te Zwolle en J. W. de Bruijn te Eindhoven is op hun verzoek eervol ontslag verleend, resp. met ingang van 8 Februari en 7 Maart 1928. Beide landmeters hebben een betrekking aan vaard bij de B. P. M. in Nederl. Oost-Indië. Benoeming adspirant-landmeters. Met ingang van 1 Maart 1928 zijn benoemd tot adspirant- landmeter van het Kadaster en werkzaam gesteld op de stand plaatsen achter hunne namen vermeld: F. Henkei te Eindhoven, H. van Leusen te Amsterdam, J. de Ruiter te Assen en A. Daanje te Arnhem. Verplaatsing en ontslag teekenaars. De teekenaar van het Kadaster H. Boom te Arnhem is met ingang van 1 Maart 1928 tijdelijk verplaatst naar Zutphen. Aan de teekenaar van het Kadaster Mej. I. H. C. M. Jacobs te Breda is op haar verzoek eervol ontslag verleend met ingang van 16 Maart 1928. Examencommissie. Tot leden van de commissie van examen voor teekenaar van het Kadaster, welk examen in April 1928 aanvangt, zijn benoemd L. J. Roborgh, ingenieur-verificateur van het Kadaster te 's Gra- 59

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1928 | | pagina 59