9- De bewerking van de boschstatistiek behoort te geschieden door een technisch onderlegd ambtenaar, ressorteerende onder de Di rectie van het Staatsboschbeheer. (Zie XV). io. De gegevens worden als afzonderlijk verslag openbaar gemaakt, terwijl de jaarlijks te verzamelen gegevens daarentegen worden gepubliceerd in het Verslag van den Landbouw. (Zie XV). n. De woeste gronden worden ingedeeld in 5 groepen en in 4 groepen onderscheiden naar den eigendomstoestand. (Zie XVI). 12. De gegevens over in-, uit- en doorvoer van hout worden ontleend aan de statistiek van het Centraal Bureau voor de Statistiek; over de binnenlandsche productie zullen betrouwbare gegevens geleidelijk moeten worden verzameld. (Zie XVIII). October 1928. De Commissie voor Boschstatistiek, A. te Wechel, Voorz. J. de Jong Saakes, Secr. J. H. Jager Gerlings. J. Zijlstra J.Tzn. RAPPORT van de Commissie, ingesteld ingevolge agendapunt i van de Algemeene Vergadering van de Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde, op 7 September 1928 te Groningen gehouden, in zake samenwerking tusschen het Kadaster en gemeentelijke land?neetkundige diensten. Aan de Vereeniging voor Kadaster en Landmeetkunde. In de vergadering van Uw Vereeniging van 7 September 1928 te Groningen, werd besloten tot de instelling van een Commissie, aan welke werd opgedragen te onderzoeken 1. welke samenwerking er bestaat tusschen het Kadaster en de Gemeenten, die op ruime schaal bouwterrein exploiteeren 2. samenstelling, bekwaamheid en outilleering van het Gemeente- personeel, belast met landmeetkundige werkzaamheden; 3. op welke wijze een economisch, technisch en juridisch juiste samenwerking te verkrijgen zou zijn. Door Uw Bestuur werden in deze Commissie benoemd L. Bakker, Landmeter van het Kadaster te Arnhem, 125 J. P. VAN LONHHUYZEN.

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 125