BERICHTEN. Onderscheidingen. Bij K.B. van 28 Aug'. 1929, no. 25, zijn benoemd: tot ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw: F. H. A. J. Bingen, ingenieur-verificateur van het Kadaster te Roermond; tot officier in de Orde van Oranje-Nassau: N. A. van Konij nen- burg, bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheeps- bewijzen te 's-Gravenhage; tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau: C. A. M. Oosterman, landmeter van het Kadaster te Maastricht. Benoeming Landmeters van het Kadaster. Met ingang van 1 Nov. 1929 zijn benoemd tot landmeter van het Kadaster: L. Kor ver te 's-Hertogenbosch, A. Daanje te Arnhem, H. van Leusen te Amsterdam, F. Henkei te Eind hoven en J. de Ruiter te Assen. De benoemden blijven voorloopig op hun tegenwoordige stand plaats werkzaam. Verlof Teekenaar van het Kadaster. Den teekenaar van het Kadaster M, J. Kuik te Arnhem is met ingang van 1 Oct. 1929 een jaar verlof tot afwezigheid verleend buiten bezwaar van den Lande. Benoeming Hypotheekbewaarder. Bij K.B. van 4 Sept. 1929 is benoemd tot bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen te Winschoten C. Focken, ontvanger der registratie en domeinen te Harde- garijp. Examencommissie. In de Commissie voor het teekenaarsexamen, te houden in October 1929, zijn benoemd tot leden: L. J. Roborgh, ingenieur- verificateur van het Kadaster te 's-Gravenhage, tevens voorzitter, S. Eisenga, landmeter van het Kadaster te 's-Gravenhage, en R. J. de Vos, teekenaar van het Kadaster te Amsterdam, tevens secretaris. 184

Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde (KenL) | 1929 | | pagina 184